10 Компјутери Dowel Завртка, Машини за Dowel Завртка, Железо Трајни производи за Изработка на Зглобовите Помеѓу Две Парчиња на Дрво
  • Ново

10 Компјутери Dowel Завртка, Машини за Dowel Завртка, Железо Трајни производи за Изработка на Зглобовите Помеѓу

DEN 1164.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од премиум железо материјал, овие навртки се цврсти и издржливи.Dowel завртки се користат за правење на зглобовите помеѓу две парчиња на дрво.Постојат вкупно 10pcs на завртки во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од премиум железо материјал, овие навртки се цврсти и издржливи.Површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси.Dowel завртки се користат за правење на зглобовите помеѓу две парчиња на дрво.Постојат вкупно 10pcs на завртки во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.Спецификација : Материјал : Железо завршна Површина : Цинк позлата Големина(навој дијаметар*вкупна должина) : 6*40mm Количина : 10pcs Тежина : 49g / 1.7 оз (прибл.) Пакет листа : 1 постави * Dowel Завртки.