Vestil РАКА-15-WC Тркала Логор Рака Комплет, 180 Должина, 1 Ширина, Црвена
  • Ново

Vestil РАКА-15-WC Тркала Логор Рака Комплет, 180 Должина, 1 Ширина, Црвена

DEN 662.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тркала потпирачи за тркалата најлон рака е идеален за работа.Дизајнирано за да ги задржи потпирачи за тркалата на обвинителна клупа, за максимална ефикасност.Обезбеди брз и лесен начин за брзо логор отстранување.Употреба во индустриски апликации за оптимални резултати.Ова тркала Логор Најлон рака е дизајниран да се задржи потпирачи за тркалата на клупа и да се обезбеди брз и лесен начин за брзо Логор отстранување.