TICONDEROGA Гуми, Молив Облик, Латекс-Бесплатно, Жолта, 3-Pack (38953)
  • Ново

TICONDEROGA Гуми, Молив Облик, Латекс-Бесплатно, Жолта, 3-Pack (38953)

DEN 110.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Исклучителен квалитет за дупка со-слободен корекции.Латекс слободни.Совршен за Назад на Училиште.PMA заверена од не-токсични.Ticonderoga Гуми се најдобар избор за дома, на училиште или канцеларија.Овие мека, латекс-слободен гуми чисто отстрани црн молив знаци, оставајќи го ви со јасна, дупка со-слободна површина и минимални остатоци.PMA заверена од не-токсични.