Снимање на Гласовни Модул, Глас Поздрав Картичка, 4 Минути Повтори Снимањето за Креативен Подарок Кутии Картичка Божиќ
  • Ново

Снимање на Гласовни Модул, Глас Поздрав Картичка, 4 Минути Повтори Снимањето за Креативен Подарок Кутии Картичка

DEN 1852.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Контрола на глас движење со копчето индукција. 3-копчето батеријата-погон, 8Ω 0.25 W зелена звучник со гласен звук. 4 минути - Снимање музика, или она што сакам да го кажам, до 4 минути, во зависност од вашите барања.На снимката може да се повтори, и секоја снимањето ќе ги замени последната снимка.Широко се користи - Може да се користи за Божиќ картички, креативен подарок кутии, кутии за накит, ракотворби, детски играчки, итн. 4 минути - Снимање музика, или она што сакам да го кажам, до 4 минути, во зависност од вашите барања.Широко се користи - Може да се користи за Божиќ картички, креативен подарок кутии, кутии за накит, ракотворби, детски играчки, итн. 3-копчето батеријата-погон, 8Ω 0.25 W зелена звучник со гласен звук.Контрола на глас движење со копчето индукција.Кабел должина е дизајниран со цел за олеснување на вашата работа.На снимката може да се повтори, и секоја снимањето ќе ги замени последната снимка.

Type:
Voice Greeting Card
Recording time:
4 minutes
Working voltage:
3 button batteries (3.0-4.5V)(Included)
Function:
Trigger the button to play music
The board has a length of 46mm, a width of 27mm and a height of 10mm. :
Horn diameter Approx. 40mm :
Horn thickness:
Approx. 5mm
Button cable length Approx. 10cm :
Weight:
Approx. 22g
  :
Package list:
1 * Voice Greeting Card :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your kind understanding. :
Recording and Playback Operations:
1. Press and hold the record button, hear the ''DI'' sound and speak to the microphone to start recording. :
2. Press the record button again to hear the sound of the drop. Release the record button to indicate that the recording is complete. :
3. Press again to play the currently recorded sound, and play the recorded sound once when the button is triggered. :