Shineweb Decal Налепници Остане Смирен Писма Рефлексивни Налепници 3.94 инчи Автомобил Возило Тело Прозорец Decals Налепница Декорација - Жолта
  • Ново

Shineweb Decal Налепници Остане Смирен Писма Рефлексивни Налепници 3.94 инчи Автомобил Возило Тело Прозорец

DEN 41.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практична настава : "се Остане Смирен" писма дизајн автомобил налепница, уникатен и стилски.Домашно МИЛЕНИЧЕ материјал : овој автомобил налепница е направен од висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал.Тоа е водоотпорен.На налепницата нема да попуштат и може да се користи за долго време.Лесен за користење : овој автомобил налепница е лесен за употреба, не треба да се трошат премногу време, лесно да се отстрани, користете го помине нежно scrape надвор од работ на налепница, се додека целосно отстранети.Декоративен изглед : DIY вашиот автомобил возила и врата, прозорец, го прават тоа персоналните, поладна и повеќе карактеристична.Customer service : ако има било какви проблеми со квалитетот по продажба, ве молиме контактирајте со нас во секое време, и ние ќе ви обезбеди со мерки за решавање на проблемите, што е можно поскоро.Спецификации : "се Остане Смирен" писма дизајн автомобил налепница, уникатен и стилски.Водоотпорен и заштита од сонце, нема да исчезнат, декорирање на вашиот автомобил за долгорочно.Може да се примени на било чиста и мазна површина.Висок stickiness, лесно да се држи и да се отстрани.Тип : Автомобил Налепница Материјал : ПЕТ Карактеристики : Писма Дизајн, Рефлексивни, водоотпорен, Автомобил Оркестарот Должина : 10см/3.94" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Налепница.