Smagiv Кожен Случај за iPhone 11,Зима Цртан филм 3D Млеко Крава Кадифен Симпатична Млечни Крава Животинско Fuzzy Мека Зајакот Крзно TPU Случај за Жени, Девојки Тинејџерите,Сина
  • Ново

Smagiv Кожен Случај за iPhone 11,Зима Цртан филм 3D Млеко Крава Кадифен Симпатична Млечни Крава Животинско Fuzzy

DEN 47.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уникатен Дизајн за i Phone 11 : Кожен Кадифен Дизајн Силикони Мека Браник Мода Меки Крзно Топло Заштитна Назад Покритие за i Phone 11,совршено да ја покажат својата пристоен, елегантен и уникатен.Мека И Пријатна Материјал за i Phone 11 : Супер симпатична заштитна маска,и нејзините меки пената го прави телефонот оди начин да се загрее и да се чува вашите прсти топло во зима.Мазна, Мека на Допир : премиум кадифен крзно коса, тоа е многу супер дебела, мека, како меки како на сликата покажува, мазна и удобно да се одржи.Без пролевање,Без блокирање на камерата,Супер меки и топли како вистински крзно доза, совршен за есен и зима.Шок Апсорпција за i Phone 11 : богатите крзно нудат голем баферот за заштита и shockproof кога случајно паѓа,паѓа.Тоа значи дека било влијание претрпе ќе ги растера рамномерно во текот на случај, наместо да се концентрира на една точка и / или потенцијално оштетување на вашиот мобилен телефон.Пакет : 1 x Мода Кожен Кожа Случај,1 x Торба.Тоа е добар подарок за вас и за Деца,Бебе,Велигден,Денот на Вљубените,Ден на Мајката,Таткото Ден,денот на Благодарноста,Црн петок,Божиќ Девојка.Супер меки крзно дизајн,го прави вашиот телефон да изгледа посебно,мода и згодна.Изгледа одлично!Се чувствува одлично!Специјално Дизајниран за луѓето кои ги сака квалитет и вредност!направете вашиот телефон посебни и згодна.Одговара И : Прецизни Намали испис обезбедува целосен пристап до сите порти и карактеристики, лесно и чувствителни на допир.И камерата ќе им биде блокиран cuse сјајот diamante леќа и ова може да декорирате вашиот телефон.Мека Издржлив Материјал : прекрасна кадифен случај е рачно изработени кожен и мека TPU внатрешна обвивка обезбедува максимална заштита за вашиот телефон,и обезбедување на вас мека,мазна,топло чувство на допир во текот на зимата.Совршен Исечок : се Овозможи лесен пристап до сите важни пристаништа и копчиња со прецизни cutouts,заштитата на вашиот телефон од гребење, удари и шокови, во секојдневна употреба.Идеја за Подарок : Оваа симпатична телефон случај би можел да биде убаво подарок за девојки вклучуваат вашите пријатели и семејство, се разбира за себе.".