N3 2 Вида Кука Морон Магнет Кука 7.7 кг/3.5 КГ Максимална Товарот Кујна, Канцеларија и Гаража Работа Дома(E12)
  • Ново

N3 2 Вида Кука Морон Магнет Кука 7.7 кг/3.5 КГ Максимална Товарот Кујна, Канцеларија и Гаража Работа Дома(E12)

DEN 249.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Површина е мазна и убава, корозија-отпорни, не е лесно да се оксидираат и ' рѓа.Три слоеви на Ni + Cu + Ni слој се користи за да се обезбеди заштита на магнет и за спречување на пукање.Магнетна сила ниво е N35, може да биде директно adsorbed на површината на железо објекти со силна носивоста.Широко се користи во канцеларии, домови и други места, е погодно за бесење на мали украсни предмети.Направени од високо-цврстина магнет материјали, силни и отпорни, отпорни на абење.Функција : 1. Три слоеви на Ni + Cu + Ni слој се користи за да се обезбеди заштита на магнет и за спречување на пукање.2. Магнетна сила ниво е N35, може да биде директно adsorbed на површината на железо објекти со силна носивоста.3. Направени од високо-цврстина магнет материјали, силни и отпорни, отпорни на абење.4. Површина е мазна и убава, корозија-отпорни, не е лесно да се оксидираат и ' рѓа.5. Широко се користи во канцеларии, домови и други места, е погодно за бесење на мали украсни предмети.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Магнетни Hook Material : Магнет Тип : E12, F12 (Изборен)Максимална Товарот : 7.7 кг/3.5 KG (Adsorbed железо е рамна без unevenness, и дебелина над 3cm можат до максимум товарот сила)Магнетни Ниво : N35 Diameter : Прибл. 12mm / 0.5 in Thickness : Прибл. 5mm / 0.2 in Package Листата : 5 x Магнетни Hooks Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.