50 Компјутери M5x12mm Рамна Глава Дрво Само Допирање На 304 Нерѓосувачки Челик Завртка Филипс Главата Само За Дупчење
  • Ново

50 Компјутери M5x12mm Рамна Глава Дрво Само Допирање На 304 Нерѓосувачки Челик Завртка Филипс Главата Само За

DEN 143.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се вози Тип : Филипс Главата; Навој Дијаметар : M5; Конец Должина : 9mm/ 0.35" ; Вкупна Должина : 12mm/ 0.47";Пакет Вклучуваат:50 Компјутери Завртки.Квалитет на производите : Избраниот Висок квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик материјал,издржлив, Долг животен пат.Мазна површина, без burrs, висок квалитет на изработка, силни и издржливи.Дрвени завртки се користи првенствено за поврзување дрво на дрво и се познати за стегање сила што ќе се обезбеди зајакнување на заеднички.Тие се најчесто користени машини за сврзувачки елементи.Тие исто така се користи за да се закачите на хардвер, брави ,шарки, и други предмети на дрво.Лесен за употреба, лесно да се инсталира .Стандард крстот каналите, тоа не е лесно да се појави лизгава за време на процесот на инсталација, што може да се направи алатка за инсталирање брзо и заштеда на време.Пред само-прислушување, ве молиме да користите некоја вежба за да се направи мала дупка за лесни само-прислушување.Ако мислите дека тоа е тешко да се пробие во текот на само-прислушување процес, ве молиме да не нападне тешко.Препорачливо е да се повлече завртка прв, а потоа работат полека.Големина : M5x12mm Пакет Вклучуваат : 50 Компјутери Завртки 'Рѓа и Корозија Отпорни 304 од не' Рѓосувачки Челик : Со високи перформанси на ' рѓа и корозија, на шрафовите се во можност да работат со не грижете се во тешко средина, како што се навлажни, киселини, алкални место на внатрешен или надворешен.Остри и Здрав Филипс Вози Глава : Тој е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и усвојување на високо-прецизно сечење технологија за да се постигне остри и здрав функција, а нема да лесно лента со завртка пиштол.Прецизна, Чиста, Остар Завртка Тема : Усвојување на ЦПУ сечење технологија, завртка темата е многу прецизен, чиста, остар, длабоко и јасно провлечете лесно може да навлезат во дрво и пластика.>.