Оркестарот Терапија PL3896 Подот Светилка, на Возраст од Сребро.
  • Ново

Оркестарот Терапија PL3896 Подот Светилка, на Возраст од Сребро.

DEN 2615.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изградена од Челик.На Возраст Од Сребрениот Финиш.На Возраст Од Сребрена Сенка.Додадете контакт на шармантен стил на било празен простор во вашиот дом, со овој прекрасен Dane Прилагодливи Подот Светилка.На тенки дизајн ви овозможува да го осветлите вашата соба, додека одржување на целокупната изгледа лесна и воздушеста.На прилагодливи функција ви овозможува да го поставите на светлина каде точно ви треба најмногу.Традиционалниот дизајн и модерни детали се создаде доброто изгледа дека ќе се трансформира во обичен рака стол во пријатна читање јадење или да го претвори проституција аголот на дневната соба во една добро осветлена, поздравувајќи оаза.Изградена од челик.Потребни за 1 (еден) од 60 вати сијалица, не се вклучени.Мерки 9. 57x12x. 4x24. 69".