Лист Форма Сапун Кутија Мозоци Сапун Носителот Кутија За Сапун Јадење Бања Прибор За Тоалетни Перење Сапун Кутија Бања Материјали Фах Gadgets(Розева)
  • Ново

Лист Форма Сапун Кутија Мозоци Сапун Носителот Кутија За Сапун Јадење Бања Прибор За Тоалетни Перење Сапун Кутија

DEN 295.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Сапун Кутија.Дренажа дизајн, нема вода акумулација.Size10.8×9.2×18.4 cm. 360-степен ротација може да биде ѕид-монтирани и countertops може да се користи.Не-означување лепило, цврсти и издржливи.Пакетот вклучува : 1x сапун кутија.Size10.8×9.2×18.4 cm Package вклучува : 1x сапун box Product Име : Сапун Box Material PPColor : сина,розова,grey Feature : 1. Дренажа дизајн, нема вода accumulation2. Не-означување лепило, здрав и durable3. 360-степен ротација може да биде ѕид-монтирани и countertops може да се користи.