BYBYCD Lint Прашина Коса Смена Магија Крпа Пената Ткаенина домашно Милениче Коса Чистење со Четка Мини Џемпер Duster Почиста Дома
  • Ново

BYBYCD Lint Прашина Коса Смена Магија Крпа Пената Ткаенина домашно Милениче Коса Чистење со Четка Мини Џемпер

DEN 177.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ги отстранува lint, влакна, прашина брзо од платно за површината.Лесен за употреба, издржливи.Погоден за чаршаф, троседот, облека итн.Големина : 14.5 cm X 10.1 cm.Пакетот вклучува : 1pcs четка.Ги отстранува lint, влакна, прашина брзо од платно за површината.Лесен за употреба, трајни.Погоден за чаршаф, троседот, облека etc Material : PP + Velour Color : зелена и white Size : 14.5 cm X 10.1 cm Package вклучуваат : 1pcs четка.