Симпатична Диносаурус Шема Drawstring Ранец за Жените Стилски Tote Кеси за Салата Пешачење Патување Плажа
  • Ново

Симпатична Диносаурус Шема Drawstring Ранец за Жените Стилски Tote Кеси за Салата Пешачење Патување Плажа

DEN 420.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Отворање дизајн : отворање дизајн на пакетот џеб е најмногу погоден за повеќето луѓе за да користите одредена погодно отворање на начин да го намалат слободно, едноставен и лесен.Супер тексас посебни јаже : торба агол по обработка, посилна од обичните кеси, повеќе погодно да се користи надвор.Машина перат : Мие е задолжително за секој јаже тренингот.Овие drawstring ранци се машина перат и благ детергент се препорачува и обесени да се исуши.Голем капацитет : облека, чевли, влошки, i Pad, книги, копчиња, лични карти, козметика, паричници, итн.Совршен за секое место, може да биде со вас каде и да одите : рекламирање, да одите на шопинг, да одат на училиште, пешачење, обука класа, посебно љубители торба.Перење инструкции : Тоа е препорачливо да се мијат со рака или избрише со влажна крпа, не кајгана.Совршен лесни платно ранец за работа, патување, училиште и секојдневно користење.Тоа ќе биде одличен подарок за Мажи, Жени, тинејџерски години, Момчиња и Девојки, Основно Училиште, Средно Училиште, Средно Училиште и Колеџ Студент.