LANYUER HF01 отчукувањата на Срцето Следи Smart Бенд Крвен Притисок Монитор Smart Wristband Фитнес Тракер IP67 Хривнија за Android и iOS
  • Ново

LANYUER HF01 отчукувањата на Срцето Следи Smart Бенд Крвен Притисок Монитор Smart Wristband Фитнес Тракер IP67

DEN 141.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● [Health Monitor] - го Следи срцето и спиење статус, и се однесуваат на вашиот здравјето на срцето во секое време. ● [Крвен Притисок Мерка] - Чувајте го срцето и зглобовите на иста висина. ● [Повик / SMS Потсетам] - На wristband ќе ве потсетам со вибрации кога постои повик или од порака доаѓање значи дека не можете да пропуштите било информации. ● [Поддршка Јазици] - Андроид оперативен СИСТЕМ : поедноставен Кинески, традиционален Кинески, англиски, Јапонски, германски, шпански, француски, италијански, корејски, руски, романски, грчки, полски i OS оперативен СИСТЕМ : поедноставен Кинески, традиционален Кинески, англиски, Јапонски, германски, шпански, француски, италијански, корејски, руски, романски, грчки. ●[ СТАН Преземете] - Барај името нарекува Fundo Нараквица во App Store или Google Play за да ја преземете СТАН.Функција ●[0.42 инчен OLED екран со 120 x 120 резолуција ● Компатибилен оперативен СИСТЕМ Андроид 4.3 / i OS 8.0 и погоре системи ● Лифт вашиот зглоб или се претвори во текот на вашиот зглоб, светла екранот ● RAM меморија : 64 KB, ROM : 32 KB Вграден чип тип : NRF51822 Bluetooth Верзија : Bluetooth 4.0 ROM : 32 KB Водоотпорен : Да IP оценка : IP67 Bluetooth извикува : Телефонски повик потсетник Пораки : Пораката потсетник Здравје tracker : Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето монитор,Pedometer,Спиење следи Известување : Да Известување тип : Whats App Alert type : Ринг,Вибрации Друга Функција : Алармот Екран : OLED Оперативен режим : Допир Копче Тип на батерија : Литиум-јонска Батерија Батеријата Capacty : 70m Ah Време на Полнење : За 60mins време на Мирување : Околу 15 - 20 Дена Луѓе : Женски маса,Машки табела Форма на бирање : Правоаголник Случај материјал : ABS Бенд материјал : TPU Компатибилен оперативен СИСТЕМ : Android,IOS Compatability : Андроид 4.3 / i OS 8.0 и погоре системи Бирање големина : 4.55 x 2 см / 1.79 x 0.79 инчи Бенд големина на : 24.6 x 2 см / 9.69 x 0.79 инчи Носи дијаметар : 16.5 - 23.5 cm / 6.50 - 9.25 инчи Производ големина (L x W x H) : 24.60 x 2.00 x 1.09 cm / 9.69 x 0.79 x 0.43 инчи Пакет големина (L x W x H) : 12.70 x 8.20 x 3.10 cm / 5 x 3.23 x 1.22 инчи Пакет тежина : 0.096 кг Пакет Содржина : 1 x QS80 Smart Wristband, 1 x Полнење Кабел, 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот.