ROTOT Салата Duffel Торба, Спортска Торба со Водоотпорен Чевли Торбичка, Викенд Патна Торба со водоотпорен Изолирани Џеб
  • Ново

ROTOT Салата Duffel Торба, Спортска Торба со Водоотпорен Чевли Торбичка, Викенд Патна Торба со водоотпорен Изолирани

DEN 574.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вграден-во чевли оддел со воздушно дупка чувајте ги вашите чевли за складирање на приватните и свежо.Идеален Подарок : сигурен танц торба за тинејџерски девојка, патна торба за Денот на Вљубените, Нова Година е Ден, Роденден, Сега, ставање на вашиот работи во оваа тренингот торба и да започне вашата исклучителна авантура.Совети : 1.Просторен и Издржливи : Rotot duffel торба има 20. Не ставајте остри предмети во изолирани џеб, поставени објекти треба да се одржи ги рамно, што го прави стрес рамномерно.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.Rotot спортска торба е изолирана џеб е направен од 13 S алуминиумска фолија која може да ги задржи пијалаци и влажна крпа на совршена температура, за неколку часа и да биде отпорен на вода.5"×10" ×10" Тежина Капацитет : 33 L Пакет тежина : 1.Мулти-Цел : Rotot тренер спортска торба е совршен за јога, кревање, пливање, racquetball, училиште вежба, спортски сали, шопинг, за бизнис патувања, кампување, планинарење, отворено, екскурзија, ден патувања, итн.Rotot мулти џеб атлетик торба е совршен за бокс, пливање, racquetball, училиште вежба, гимнастика спорт, шопинг, за бизнис патувања, кампување, планинарење, отворено, екскурзија, ден патувања, итн.Лесно да се отвори и затвори Број 8 патент.Печати на враќање превозот етикета.Прилагодливи прошируваат рамо ремени со анти-лизга подлога ви нуди екстра перница кога сте пакување тешки.Стилски и Удобно : класичен шарм на тренди бои шема и предниот џеб акцентирани со жива патент табот.Пакет Содржина : Rotot duffle торба×1 Карактеристики : Удобно да се Носат : Прилагодлив прошируваат рамо ремени со анти-лизга подлога ви нуди екстра перница кога сте пакување тешки.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.И двојно се справи со дизајн со меки зафат прави Rotot duffle торба удобно како се носат на чанта. Ве молиме имајте Rotot салата кеса сместени во сува вентилирани под условите на користење.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Искуство удобноста на стрес слободни.Име на производ : Rotot спортски & патување duffle торба Боја : Црна/Сива Материјал : 100% полиестер, PVC фолија, Димензија : 20.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.