Cabilock Сапун Јадења Бања Водопад Сапун Јадење Јасна Боја Сунѓерот Носителот Складирање Лента со Две Морон (Сина)
  • Ново

Cabilock Сапун Јадења Бања Водопад Сапун Јадење Јасна Боја Сунѓерот Носителот Складирање Лента со Две Морон

DEN 208.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шупливи дизајн на дното за да се задржи на полица чување на суво.Тоа исто така може да се користи за да се одржи dishcloth или други мали нешта.Со 2 suckers, тоа може да биде прикачена на ѕид која помага да се зачува простор.На suckers се лесно да се додадат на мазна површина, како што се керамички, стаклени или од не ' рѓосувачки челик.Совршен бања полица за чување на сапун.Без проблеми на perforating на ѕидот.Едноставна, убава перспектива, силна имајќи сила.Антенски дизајнот е добар за потрошувачка на вода.