Женска Лето Мини Фустани, Daisy Цвет Шарени Печати Camisole Strappy V Деколте, Тенок Појас Вратоврска Џебови Фустан
  • Ново

Женска Лето Мини Фустани, Daisy Цвет Шарени Печати Camisole Strappy V Деколте, Тенок Појас Вратоврска Џебови

DEN 1550.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

16" Половината : 98cm/38. ♓☊Премиум Материјалот☋ Оваа Жените Секојдневен Фустан Ткаенина е еластичен и удобно, мека рака чувство и добра пропустливост на воздух, 100% сосема нов и висок квалитет!Мека Дише, Комфорна и Пријатна за Носење, Совршен за Пролет , Лето, Есен и Зима.Одговара И За Тинејџерски Девојки Помлади Или Дами.