Littlearth МАК Женска МАК Лента Половината Пакет Чанта
  • Ново

Littlearth МАК Женска МАК Лента Половината Пакет Чанта

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер.Направен во САД.Размавта затворање.Официјално лиценцирани NCAA МАК и NHL Конвертибилна Crossbody и Waistpack чанта.Два начини да се носат!Се конвертира од половината пак да crossbody чанта.Издржливи полиестер со тимот боја-одговараше лента се справи.Целосно наредени внатрешни работи, со zip врвот.преден џеб размавта со магнетни затворање. 7-1/2"w x 5"h x 2-1/2"д одговара на сите паметни телефони.Вашиот тим лого во полна боја на надвор размавта.Лентата половината пакет чанта со малку Земјата е совршен начин да се покаже тим гордост меша со стил и модата.Лентата половината pack е конвертибилна торба која може да се носи околу колковите или како крст тело!оваа торба карактеристики лента на патент се повлече во тимот акцент боја.На врвот патент е покриен со пати во текот размавта со магнетни затворање.Изработени од 100% полиестер и во земјата украсени со извезени печ.Мерки 7.5" x 5.5" x 2.5".Направен во САД.