AVERY 8-Табот Врзивно Dividers за на Училиште, Медицинска Статистика Снабдување, или Домашна Организација, Insertable Multicolor Голема Јазичиња, 6 Сетови (11111)
  • Ново

AVERY 8-Табот Врзивно Dividers за на Училиште, Медицинска Статистика Снабдување, или Домашна Организација, Insertable

DEN 116.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

AVERY 8-Табот Врзивно Dividers со Insertable Голема Јазичиња се брзо и едноставно решение за хартија организација.Голема Табот dividers се обезбедат подобри табот видливост со 50% повеќе пишување простор од стандардните divider јазичиња, овозможувајќи за поголеми фонтови и ракопис.Посебен таб дизајн држи внесува заклучени во текот употреба, но лесен пристап слот прави безболно да се отстрани.Овие страница dividers се направени од издржлив удар обоени хартија, со двострано злато засилен дупки, кои се отпорни на абење, така што можете да флип преку вашиот 3-прстен врзивно средство со доверба.Здрав и изградени да издржат секојдневна употреба, овој multicolor сет на 8-табот dividers е одлична за организирање на школската работа, лични финансии, рецепти, купони, лист музика, или нешто друго што треба сортирање.Јазичиња dividers се 3-дупка удирани со тупаници и подготвена за итна употреба.За чист, професионален изглед, да го персонализирате вашиот страница табот внесува користење на бесплатни шаблони, фонтови и дизајни.Инсерти се компатибилни со ласерски и инк-џет печатари.