X-DREE 10мм клима уред Бакар Tee Заеднички Seperation Цевка Конектор(Conector де tubo де separación де junta де cobre де 10 mm де aire acondicionado
  • Ново

X-DREE 10мм клима уред Бакар Tee Заеднички Seperation Цевка Конектор(Conector де tubo де separación де junta

DEN 900.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Бакар; Боја : Бакар На Ѕвонење.Име на производ : Бакар Tee Заеднички; Пакет Содржина : 1 x Бакар Tee Заеднички.Тежина : 10g.Внатрешен Дијаметар : 10мм / 3/8"(Diámetro interno : 10 mm / 3/8' '.Вкупната Големина : 34 x 22 x 11mm / 1.34" x 0.86" x 0.43"(L*W*Макс Кол)(Tamaño вкупно : 34 x 22 x 11 mm / 1.34' 'x 0.86' 'x 0.43' '(L * W * diámetro máximo). 10мм клима уред Бакар Tee Заеднички Seperation Цевка Connector Pipe фитинг, функција три начини, Т облик.Направени од купер материјал за отпорност на корозија и високи температури.Фитинг завари да цевки на завршува.Опис на Spanish Conector де tubo де separación де junta де cobre де 10 mm де aire acondicionado Material : Cobre; Боја : Tono Cobre Nombre del producto : Junta en Т де cobre; Contenido del paquete : 1 x Junta en Т де cobre Peso : 10g Diámetro interno : 10 mm / 3/8' 'Tamaño вкупно : 34 x 22 x 11 mm / 1.34' 'x 0.86' 'x 0.43' '(L * W * diámetro máximo).