Tachikara Најлон Одбојка Тим Торба
  • Ново

Tachikara Најлон Одбојка Тим Торба

DEN 500.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Има 6 надуени volleyballs.Прилагодливи рамо, рака и дестинации се справува со Велкро затворање.Mesh странични џебови.Издржливи најлон изградба.Големина на 24" L x 15.75" H x 8" В. Правоаголна најлон топката торба со прилагодливи рамо, рака.Има шест надуени volleyballs.