WANGJIANBOSPARE Ванг Додатоци 110mm Антена Сигнал Flex Кабел за Huawei Чест 9
  • Ново

WANGJIANBOSPARE Ванг Додатоци 110mm Антена Сигнал Flex Кабел за Huawei Чест 9

DEN 715.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

wangjianbo бренд Мобилен Телефон на Поправка и Резервни Делови.wangjianbo бренд Резервни делови за мобилни телефони.wangjianbo бренд LCD екран на мобилен телефон. 110mm Антена Сигнал Flex Кабел за Huawei Чест 9. wangjianbo бренд Резервни делови за мобилни телефони wangjianbo бренд LCD екран на мобилен phone1. Антена сигнал flex кабел замена за Huawei Чест 9. 2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Целосно се вклопуваат и да работат. 5. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот уред кој може да предизвика за време на менување на замена на делови.Ве молиме најдете професионално да се инсталира на lcd екранот.