Ручек Торба Изолирани Ручек Tote Торба Ручек Кутија Трајни Ручек Сад Кулер Торба со Предниот Џеб Обновливи Ручек Кеси за Жени Мажи Возрасни Девојки Работа Пешачење П
  • Ново

Ручек Торба Изолирани Ручек Tote Торба Ручек Кутија Трајни Ручек Сад Кулер Торба со Предниот Џеб Обновливи Ручек

DEN 203.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив оксфорд ткаенина, дебели бисер пена и премиум алуминиумска фолија( nontoxic и BPA FREE), три-слој за заштита држи вашата храна свежа/ топло/ ладно за многу часови, здрав за долго време се користи.Овој лесен и модерна ручек торба е погодна за многу прилики, како што се работа, пикник, риболов, фитнес центар, каде што сакате да се земе вашата храна надвор и да ги задржите свежи, ладно или топло.Повеќе Детали : Стилски дизајн, лесен за извршување.Еден предниот џеб со метални тока ги содржи вашите садови, салфетка, телефон, итн, додавајќи практичноста и безбедноста.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН РУЧЕК ТОРБА : Ова ручек торба може да се користи како кулер торба, пикник торба или преземање кеса, со стилски изглед, таа е погодна за жени и мажи.Голем капацитет за да можете да ја содржи вашата храна, овошје, пијалоци, можете да го носат надвор на работа, пикник и др.Покрај ова ручек кутија карактеристики широк отвор, така што е погодно за вас да се стави во вашиот ручек храна и го добиете тоа брзо.8 H инчен, има доволно простор да го содржи вашата храна, пијат, овошје или закуски да ги задоволи секојдневните потреби.За разлика од традиционалните шиење технологија, оваа изолирани ручек торба усвојува надгради лесна топла притискање на технологијата, вие не мора да се грижите за супа одлевање, или заради топењето на мразот вода.И идеален подарок за членови на вашето семејство или пријатели.Добиете нашата изолирани ручек торба, го направат вашиот живот полесно.Leakproof дизајн, одлична изолација и трајни изградба.Лесно за чистење, само избрише тоа надвор со крпа партал!.И голем отворање на дизајнот ви помага да пристапите на работи што сакате брзо.