EONMIR морско свинче Кревет, Хрчак Еж Зима Гнездо, Мали Животни Топло Кафез Пештерата Кревет Куќа
  • Ново

EONMIR морско свинче Кревет, Хрчак Еж Зима Гнездо, Мали Животни Топло Кафез Пештерата Кревет Куќа

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Multible Употреба : големината е најмногу погоден за мал стаорци, Мини еж, мали гвинеја свињи и други слични големина мали домашни миленици.одговара за животни тежат помалку од 1 фунта.Дизајн : Симпатична Гасеница животинско дизајн.Вашиот мал животните ќе го сакал да спие или се крие во тоа.Одлична декорација за вашето домашно милениче дома премногу.Материјал : Направен од квалитетот мека ткаенина материјал, со еластична сунѓерот пополнување и здрав разделуваат внатрешниот слој дизајн, може да се задржи вашата мали животни топло дури и во студена зима.Димензија : Производ мерење прибл : 7-4/5 x 6 x 4-4/5inch ( L x W x H); пештерата отворање големина приближно : 4-1/2 x 3-1/5inch ( L x H) ;Димензија : Производ мерење прибл : 7-4/5 x 6 x 4-4/5inch ( L x W x H); пештерата отворање големина приближно : 4-1/2 x 3-1/5inch ( L x H) ; НЕ за возрасни гвинеја свињи.EONMIR морско свинче Кревет, Хрчак Еж Зима Гнездо, Мали Животни Топло Кафез Пештерата Кревет Куќа.