Shineweb Мода Автомобил Авто Автомобил Налепници Бебе На Одборот За Обновливи Подвижен Decal Винил Налепница Знак Decal Налепница Оркестарот - Црна
  • Ново

Shineweb Мода Автомобил Авто Автомобил Налепници Бебе На Одборот За Обновливи Подвижен Decal Винил Налепница

DEN 549.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мазна и Двоен : овој автомобил налепница е направен од ПЕТ материјал.Неговата површина е мазна и не е лесно да попуштат.Доколку се користи правилно, тоа може да го продолжи работниот век на налепница.Лесен за користење : овој автомобил налепница е лесен за употреба, не треба да се трошат премногу време, лесно да се отстрани, користете го помине нежно scrape надвор од работ на налепница, се додека целосно отстранети.Подароци : автомобил налепници се добар избор за подарок за пријатели, семејството и децата на Божиќ, денот на Благодарноста и роденден страни.Декоративен изглед : DIY вашиот автомобил возила и врата, прозорец, го прават тоа персоналните, поладна и повеќе карактеристична.Customer service : ако има било какви проблеми со квалитетот по продажба, ве молиме контактирајте со нас во секое време, и ние ќе ви обезбеди со мерки за решавање на проблемите, што е можно поскоро.Спецификација : Лесно да се отстрани без било остаток.Направени за автомобил декорација, но, исто така, може да се применува насекаде со чиста и рамна површина, како на пример ѕид, лаптоп и сл.Бебето на одборот писмо шема, мода и прекрасна.Точка Име : Автомобил Налепница Стил : Прекрасна, Мода Материјал : ПЕТ Рефлексивни Материјал Карактеристики : Моден Дизајн, Автомобил Декорација, Рефлексивни, Бебе На Одборот на Моделот Големина : 13cm x 15.5 cm/5.12" x 6.10" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Налепница.

Easy to remove without any residual. :
Made for car decoration, but can also apply to anywhere with clean and flat surface, such as wall, laptop, etc. :
Baby on board letter pattern, fashion and lovely. :
Item Name:
Car Sticker
Style:
Lovely, Fashion
Material:
PET Reflective Material
Features:
Fashion Design, Car Decoration, Reflective, Baby On Board Pattern
Size:
13cm x 15.5cm/5.12 x 6.10 (Approx.)
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Package Includes:
1 x Car Sticker :