AISPORTS Компатибилен за Apple Види Бенд 44mm iWatch Бенд 42mm Кожа Силикони Жени Мажи Smart Watch Бенд Хривнија Wristband за Apple Види Серија 3/2/1 42mm / iWatch Серија 4 44mm, Темно Кафеава боја
  • Ново

AISPORTS Компатибилен за Apple Види Бенд 44mm iWatch Бенд 42mm Кожа Силикони Жени Мажи Smart Watch Бенд Хривнија

DEN 527.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара на некои околности како отворено спортски или бизнис.Одговара за Бизнис, Секојдневен, Забава, Активности на Отворено, и Секојдневниот Живот. ♥Исклучителна трајни затворач усвојува нерѓосувачки челик метален затворач тока се обезбеди стабилност, лесно да го инсталирате / remove.Прилагодливи Wristband - Повеќе алтернативни дупки и прилагодлива должина за да се вклопи добро за повеќето зглоб, слични на оригиналниот apple види бенд.Опис на производот : AISPORTS премиум мода гроздобер трајни мека удобно Кожа & кожата-friendly Силикони замена бенд со безбедни класичен нерѓосувачки челик метал тока хривнија тока wristband за Apple Види Серија 4 2018 Верзија / Серија 3 2017 Верзија / Серија 2 2016 Верзија / Серија 1 2015 Верзија / Apple Sport / Apple Види Издание. ♥Повеќе алтернативни дупки и прилагодлива должина за да се вклопи добро за повеќето зглоб, слични на оригиналниот apple види бенд.Одговара за Бизнис, Секојдневен, Забава, Активности на Отворено, и Секојдневниот Живот.