wendeekun Продолжување на обвинителна Клупа, USB 3.0 Машки да се Женски Продолжување Dock Станица Приклучете го Кабелот за 0.8 M Издржлив Материјал, ABS Долг животен Век Рамка П?
  • Ново

wendeekun Продолжување на обвинителна Клупа, USB 3.0 Машки да се Женски Продолжување Dock Станица Приклучете

DEN 266.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Се ИНСТАЛИРА ЛЕСНО】USB 3.0 продолжени кабли се елиминира за да се расправаме за прикачување на периферни уреди на задната страна на вашиот компјутер, лесен и удобен да го инсталирате. 【ВРСКА ПОГОДНО】USB extension кабелот се поврзува на USB господар порта достапни за OS X/ КОМПЈУТЕР, овозможувајќи ви да ја наместите USB порта далеку од PC обвивка. 【ШИРОКО КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за дигитални фото апарати, MP3 плеери, веб камери, USB палецот дискови или други надворешни USB уреди за складирање. 【ПОДОБРО OPERATINTG ИСКУСТВО】Со 0.8 m жица должина, повеќе слободен и лесен за користење, обезбедување на подобри оперативниот искуство. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Усвојување на високо квалитетни АБС материјал, фирма и издржливи, обезбеди подолг животен век.Функција : 1. USB 3.0 продолжени кабли се елиминира за да се расправаме за прикачување на периферни уреди на задната страна на вашиот компјутер, лесен и удобен да го инсталирате.2. USB extension кабелот се поврзува на USB господар порта достапни за OS X/ КОМПЈУТЕР, овозможувајќи ви да ја наместите USB порта далеку од PC обвивка. 3. Погоден за дигитални фото апарати, MP3 плеери, веб камери, USB палецот дискови или други надворешни USB уреди за складирање. 4. Со 0.8 m жица должина, повеќе слободен и лесен за користење, обезбедување на подобри оперативниот искуство. 5. Усвојување на високо квалитетни АБС материјал, фирма и издржливи, обезбеди подолг животен век.Спецификација : Предмет Тип : USB Кабел за Продолжување База Материјал : ABS Жица Должина : Околу. 0.8 m/ 2.6 ft Тежина : Околу. 100g/ 3.5 оз Пакет Листа : 1 x Продолжување Кабел База.

Item Type:
USB Extension Cable Base
Material:
ABS
Wire Length:
Approx. 0.8m/ 2.6ft
Weight:
Approx. 100g/ 3.5oz
Package List:
1 x Extension Cable Base :