lofekea Сапун Јадење Носителот, Само Одвод Сапун Saver Бар Сапун Држачот за Туш Керамички Сапун Сад за Туш,тоалет и Бања, Кујна (Бамбус)
  • Ново

lofekea Сапун Јадење Носителот, Само Одвод Сапун Saver Бар Сапун Држачот за Туш Керамички Сапун Сад за Туш,тоалет

DEN 636.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : бар сапун држачот е изработен од премиум керамички и природни бамбус.Туш сапун носителот доаѓа со двоен слој за дизајн, лесно да се чисти, држи сапун барови чисти и исклучување на countertops.Елегантна и великодушни дизајн нагласи вашиот вкус.Потрајни од пластика, сапун сад за туширање е одлично во кујната или бањата.Димензија : Природни бамбус фах : 11 x 7.5 cm ( 4.3 x 3inch ); Керамички сад : 13 x 9.5 cm ( 5.1 x 3.7 инчен ).