Ni-МЗ Батеријата за Орегон Научни STR918, STR928, STR938 Дел Не 25AAH3BMX-2, CUSTOM-178
  • Ново

Ni-МЗ Батеријата за Орегон Научни STR918, STR928, STR938 Дел Не 25AAH3BMX-2, CUSTOM-178

DEN 415.44

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа батерија е само компатибилни со моделот : Орегон Научни STR918, STR928, STR938. Замена за Следниве Батеријата Дел Броеви : Орегон Научни 25 AAH3 BMX-2, CUSTOM-178. Тип на производ : Volts:3.6 Тип:Ni-МЗ Капацитет:350m Ah Димензија:42.67 x 17.56 x 14.32 mm Gross Weiht:50. Гаранција : Вашиот Повтори Бизнис Е Важно за нас.Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.Ние и Ветуваме дека Ќе Ви Помогне да го Реши Прашања.24 x 7-Мејл Поддршка. 100% Нов Производителот, фабрика директни снабдување и најдобра цена, работи како вистински делови, Одделение А клетки се обезбеди брзо цени и ниска потрошувачка на енергија; Изградена-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста.Ве молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Оваа батерија е само компатибилни со моделот : Орегон Научни STR918, STR928, STR938 Replacement за Следниве Батеријата Дел Броеви : Орегон Научни 25 AAH3 BMX-2, CUSTOM-178 Product Тип : Volts:3.6 Тип:Ni-МЗ Капацитет:350m Ah Димензија:42.67 x 17.56 x 14.32 mm Gross Weiht:50 Warranty : Вашиот Повтори Бизнис Е Важно за нас.Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.Ние и Ветуваме дека Ќе Ви Помогне да го Реши Прашања.24 x 7-Мејл Поддршка.