Gaeirt LCD Екран на Допир за Префрлување, се Префрлат LCD Екран Замена Совршено се Вклопуваат во Здрав Ефикасно Погодно за LCD екран со Допирање на Замена на Екранот
  • Ново

Gaeirt LCD Екран на Допир за Префрлување, се Префрлат LCD Екран Замена Совршено се Вклопуваат во Здрав Ефикасно

DEN 825.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригиналната стандард, совршено се вклопуваат во.Помага да поправка на вашиот скршен, напукнато или погрешни екран лесно.Погоден за инсталација локација, лесен за инсталација и употреба.Ефикасно екран кој има приказ на проблеми, мртви пиксели, испукана LCD екрани, или погрешна боја прашања.Премиум квалитет дното LCD екран со допирање на замена на екранот за Nintendo Switch Систем Игри.Премиум квалитет дното LCD екран со допирање на замена на екранот за Nintendo Switch Систем Игри.Помага да поправка на вашиот скршен, напукнато или погрешни екран лесно.Ефикасно екран кој има приказ на проблеми, мртви пиксели, испукана LCD екрани, или погрешна боја прашања.Оригиналната стандард, совршено се вклопуваат во.Погоден за инсталација локација, лесен за инсталација и употреба.

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Size:
 approx. 14.7*8.3*0.1cm/5.8*3.3*0.04inch
Weight:
approx. 74g
Compatible model:
Switch
Package List:
1 * Screen :
1 * Screwdriver :