ACCO Хартија Клипови, Џамбо, Мазна, Злато, 50 Клипови/Кутија (72532)
  • Ново

ACCO Хартија Клипови, Џамбо, Мазна, Злато, 50 Клипови/Кутија (72532)

DEN 79.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗЛАТЕН ТОН ХАРТИЈА КЛИПОВИ – Овие хартија клипови не може да биде направено на вистински злато, но тие се толку добри како злато, работа да се безбедно на чекање на вашите документи заедно.Мазна, злато заврши дава долготраен сјај.ЏАМБО CLIPS – за Овие големи, џамбо клипови се совршен избор за обезбедување на вашите џамбо проекти.Тие се атрактивни, здрав, и идеален за додавање на малку сјај на есеи и презентации. 20 ЛИСТ КАПАЦИТЕТ – Силна, челична жица клипови се дизајнирани да се одржи до 20 листови во исто време.Мазна завршница за елегантни презентација и сигурна потпора. 50 КЛИПОВИ – Кутија од 50 злато хартија клипови ви овозможува да ги обезбедите вашите важни парчиња со леснотија.Многу малку работи се толку добри како злато, но овие златен тон хартија клипови дојде прилично блиску, работи напорно за да се безбедно на чекање на вашите документи заедно.Нивната мазна, злато заврши опфаќа силен челик жица да дава долготраен сјај.Џамбо клипови се совршен избор за обезбедување на вашите повеќе значајни проекти, доведување двајцата класа и затворање.Тие се атрактивни и здрав – идеален за додавање на малку сјај на есеи и презентации.Овие силни, челик клипови безбедно се одржи до 20 листови хартија.Мазна, елегантни заврши за сигурна потпора.Кутија од 50 клипови ви овозможува да ги обезбедите вашите важни парчиња со леснотија.