Ekgoqeu Balaclava Bandanas Шамија Dustproof Windproof Обновливи Перат Подарок
  • Ново

Ekgoqeu Balaclava Bandanas Шамија Dustproof Windproof Обновливи Перат Подарок

DEN 59.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина (без еластична бенд) : 7.87 x 5.9 во/20*15cm. 100% висок квалитет на мрежа направени, пријатна и дише, може да ти ги мека за долго време.Лесно Нега : Машина или рака мие со ладна со слични бои, сушење на ниска температура или во сенка.Не Кајгана.Тоа може да се заштити вашата уста и лице од прашина, ладно, издувни емисии, пасивното пушење, итн.И уникатен дизајн ќе ја нагласи вашата личност.Погоден за прошетка, шопинг, трчање, возење велосипед, возење велосипед, кампување, планинарење, патуваат, качување, градинарството и секојдневна употреба.Совршен подарок за семејство, пријатели и сакани. ▶Материјал Опис : изработени од мек, полиестер - лесни, дише, удобно.▶Совршен Дизајн : разни дизајн за вас да се избере, може да се покаже вашите различен стил во различни прилика.▶Мулти-Цел : е одличен за шопинг, да се патува, пешачење, возење велосипед, работа во градината, скијање, планинарење, расчистување на снегот во ладно време или windy.