ЈАСТРЕБ 3 Големи Димензии - Гума Ремени Со 6S Куки За Прицврстување - TA8704
  • Ново

ЈАСТРЕБ 3 Големи Димензии - Гума Ремени Со 6S Куки За Прицврстување - TA8704

DEN 266.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој сет содржи 3 гума ремени и 6 "S" куки-сет тежи околу 3 унци.Гума ремени дојде во големини 24, 31 и 41 инчи - секој заврши со 2 "S" куки.Може да се користи за суспендирање на вашиот велосипед или скутер од таваница или ѕид.Овие гумени ремени може да се користи на сличен начин на bungee кабелот.Одличен за употребува дома или додека кампување или пешачење-добар за надворешна патување.ЈАСТРЕБ 3 Големи Димензии - Гума Ремени Со 6 "S" Куки За Прицврстување - TA8704 Опис на Производот : Овие Гумени Ремени Може да Се Користи Како Bungee Канапи, Но Тие Се Многу Построги.Тие Навистина Се Одржи Цврста, И Да Ви Даде Додаде Сила Кога Го Држите Вашиот Товар Во Вашето Возило.Оваа Група Доаѓа Во 3 Големини.