HTC One М8 32GB Smartphone Отклучен - АМЕРИКАНСКАТА Верзија - Глацијални Сребро.
  • Ново

HTC One М8 32GB Smartphone Отклучен - АМЕРИКАНСКАТА Верзија - Глацијални Сребро.

DEN 3359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дисплеј : 5.0-инчи.Камера : HTC Ultra Pixel.Процесорот : 2.3 GHz.Оперативен СИСТЕМ : Android 4.4.2 (Kit Kat).Отклучен мобилни телефони се компатибилни со GSM оператори како AT&T и T-Mobile, како и со GSM SIM картички (e.г.H20, Директно се Зборува, и одберете припејд превозници).Отклучен мобилни телефони не ќе работат со CDMA Оператори како Спринт, Verizon, Поттик или Богородица.Убаво дизајниран, внатре и надвор.Брусен метал изградба изграден да застане и елегантен облик изграден да се издвоите.Направена со повеќе волумен, повеќе камерата, а повеќе став од било кога.Кој HTC е моќен HTC Ultra Pixel модул прави прецизни длабочина на полето на податоци за да се овозможи домаќин на интуитивен и импресивна уредување можности за професионален изглед на резултатите.