Chofit Метал Замена Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe, Прилагодливи Врски Нерѓосувачки Челик Прибор Wristband Хривнија Рака за Fitbit Luxe Tracker Жени Мажи
  • Ново

Chofit Метал Замена Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe, Прилагодливи Врски Нерѓосувачки Челик Прибор Wristband

DEN 287.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина Одговара : Тоа одговара на зглобот 5.Ве молиме погледнете го сеопфатна настава водич во пакет или видео за корисникот на производот страница.Ја прави вашата Luxe Tracker изгледа повеќе уникатен.Пакет Содржина.0", усвојување на двојно копчето пеперутка затворач, цврсто затворен, и да се спречи олабави автоматски, безбедна и убава.Лесно Големината на Вредноста Chofit види бендови мажите се Погодни за зглобовите од 5.Пакет се Вклучени 1 x Метал Бенд за Fitbit Luxe; 1 x Линк Отстранување Алатка; 1 x Инсталација Рачно.3 инчи да 7.Карактеристики.Единствена виткање затворач со двојно заклучување брави вашиот wristband сигурно. (Доаѓаат со брзо ослободување игли).Тоа е незаборавно подарок за вашите значајни другите, најдобар пријател или дипломирањето дете. 48h Брз Одговор Услуга : ве Молиме да се чувствуваат слободни да контакт ако има некој друг проблем, ние сме секогаш стои од страна да ви помогне.0", усвојување на двојно копчето пеперутка затворач, цврсто затворен, и да се спречи олабави автоматски, безбедна и убава.Висок Квалитет : Замена бендови направени од цврст нерѓосувачки челик легура материјал, мода, елеганција и грациозност.Не се потребни алатки, совршено се вклопува во вашиот компатибилен со Fitbit Luxe tracker.Компатибилност : Метал бендови компатибилен со Fitbit Luxe Фитнес Тракер, tracker не се вклучуваат.Убава дизајн, елегантен и великодушни. 48h Брз Одговор Услуга : ве Молиме да се чувствуваат слободни да контакт ако има некој друг проблем, ние сме секогаш стои од страна да ви помогне.Не се потребни алатки, совршено се вклопува во вашиот компатибилен со Fitbit Luxe tracker.Висок Квалитет : Замена бендови направени од цврст нерѓосувачки челик легура материјал, мода, елеганција и грациозност.Компатибилност : Метал бендови компатибилен со Fitbit Luxe Фитнес Тракер, tracker не се вклучуваат.Работата е едноставна и без комплицирани алатки се потребни.Едноставен за инсталација и отстранување.Големина Одговара : Тоа одговара на зглобот 5.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со надградена посилни трајни двојно тока.На метал виткање тока и две двокреветни копчиња за заклучување на бендот stably и безбедно.