Alphacool 17353 2-Начин Топката Вентил G1/4 - Хром Вода За Ладење Фитинзи
  • Ново

Alphacool 17353 2-Начин Топката Вентил G1/4 - Хром Вода За Ладење Фитинзи

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип На Производ : .Технички Детали : .Димензии : .Обемот на Испорака : .Компатибилност : .Alphacool е фитинг серија се ориентирани кон иднината и се карактеризира со одлична изработка.Во внатрешноста лажичка затвора апсолутно тесни, на тој начин спречувајќи понатаму избега на течност.Од двете страни на сите 1/4" конекции со максимална тема должина од 6mm може да се зезнав.Оваа топката вентил е достапен во две различни бои верзии : Хром и Црн Никел.Технички Детали : Димензии (Dxšxv) : 35,4 x 36 x 22,7 mm Боја : Хром Обемот на испорака : Alphacool 2-начин топката вентил G1 / 4 - Хром.