Случај за Huawei Нова 5T Маска + [2 Pack] Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - YZKJ Флексибилни Мека Гел Карбонски Влакна TPU Силикони Случај за (6.26) - Сина
  • Ново

Случај за Huawei Нова 5T Маска + [2 Pack] Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - YZKJ Флексибилни

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ви благодариме за изборот на YZKJ, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние дефинитивно ќе работат напорно за вашето задоволство.Huawei Нова 5 T Екран Заштитник Заштитна Стакло Филм е направена од ултра-тенок, висок транспарентност-калено стакло за удобно допир и тактилни точност за максимална екран јасност. 30 дена безусловна врати / размена.Huawei Нова 5 T случај, висок квалитет флексибилни силиконски материјал за да се заштити вашите скапоцени телефон од дневна штета, судир, гребнатини и солзи, акумулација на прашина и маснотии.