FFENFEI Види Бендови Compatbile за Fitbit Полнење 5, Две-Боја Силикони Рака Smartwatch Силикони Рака Спортски Види Рака Хривнија Замена Wristband Додаток 4
  • Ново

FFENFEI Види Бендови Compatbile за Fitbit Полнење 5, Две-Боја Силикони Рака Smartwatch Силикони Рака Спортски

DEN 2013.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок квалитет со силиконска : Ова watchband се направени од издржлив и меки силиконски материјал, кој може да се спречи иритација на кожата и да ви обезбеди удобно носење искуство.Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД. Лесно да се промени, види рака може да се смени во само неколку секунди за секој ден за да го исклучите вашата гардероба, како што е прикажано на сликата.параметар : Материјал : Силикон Производ големина : (103+145)*23mm Применливи модели : За Fitbit Charge5 Интерфејс големина : 23mm пакетот вклучува : Види рака*1.Еден клик инсталација и отстранување.Водоотпорен и лесно да се исуши, дише и удобен за носење.Голем број на популарни бои за жените, мажите, момчињата и девојчињата. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Не е лесно да се лизга надвор.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,За fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа.