Renpure Растенијата врз основа убавина detoxifying јаглен маска за коса, 6.8 Унца
  • Ново

Renpure Растенијата врз основа убавина detoxifying јаглен маска за коса, 6.8 Унца

DEN 335.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разјаснат & Длабоко чистење.Формулиран со портокалова, бела праска и чиста цветни мириси за да се разбуди сетилата.Безбедна за боја третирана коса.Без суровост, не се тестирани на животни.Едноставен начин да се отстрани израстоци, вишокот на нафта и снегулки, нашите detoxifying Јаглен косата маска ќе ја напушти вашиот скалп и коса чувство soothed, исчистени и moisturized.Уникатната мешавина од јаглен, шеј путер и Алое Вера ќе ги привлече нечистотии надвор од скалпот и косата фоликул при додавање на хидратација.