Yinpecly 50Pcs Око-Форма Прстен Куки Завртки 0.98 Должина Само Прислушување Завртки Железо Завртка-во Закачалка Сина Тон
  • Ново

Yinpecly 50Pcs Око-Форма Прстен Куки Завртки 0.98 Должина Само Прислушување Завртки Железо Завртка-во Закачалка

DEN 155.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Пакет Содржина】- 50pcs око куки завртки.Yinpecly Око-Форма Прстен Кука Завртка Опис : 1. Материјал на око куки завртката е главно железо.Тоа може да се користи за заклучување на вратата за да спречите вратата се отвори по волја, добар ефект.98" Око Внатрешен Дијаметар : 7.29"; Навој Дијаметар(прибл.