Isabelvictoria Рѓа-Отпорни Нерѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Силна Вакуум Вшмукување Чаша Сапун Јадење Носителот Бања Прибор
  • Ново

Isabelvictoria Рѓа-Отпорни Нерѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Силна Вакуум Вшмукување Чаша Сапун Јадење Носителот

DEN 518.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен - не 'Рѓосувачки челик и хром позлата гарантира дека објектот ќе не' рѓа, ги кородираат, или да стане discolored.Нерѓосувачки челик опфаќа вшмукување чаша, како и па нема повеќе manky облачно grimy вшмукување ѓубриња.Лесен за инсталација : нема потреба за алатка или лепило, не треба да се вежба на ѕидот.Удобен организатор : одлично домаќинство додаток на сапун јадење може да се одржи жилет, сунѓер или сапун во раце дофат.Ѕид-монтирани дизајн : мода и простор за заштеда.Вакуум вшмукување чаша може да се отстрани лесно и тоа го прави на штета на вашиот ѕид.Опис : се Инсталира метод : 1.Чувајте го инсталирате површината се чисти и суви.2.Се сврти на фиксна копчето за лево за да се олабави производи, ќе чак во metope притиснете празнење airand насока на стрелките на часовникот ротација фиксна копчето,фиксна чак.3. Ако сакате да го отстраните треба да се ротираат спротивно од стрелките на часовникот, фиксна копчето итно се олабави и чак зеде надолу.Спецификација : Материјал : не ' рѓосувачки челик+ABS+PVCColor : silvery Size : 11.5 CM*13 CM*8 CMPackage се вклучени : 1 * Сапун dish1 * Вакуум Вшмукување Cup Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ви благодариме!.

Material:
stainless steel+ABS+PVC
Color:
silvery
Size:
11.5CM*13CM*8CM
Package included:
1 * Soap dish :
1 * Vacuum Suction Cup :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Please allow slight deviation due to manual measurement. Thank you! :