Здрав Трајни Двојно Заврши Завртка, 10 Компјутери Дрво Завртка, со Високи Перформанси за Донесување на Зглобовите Помеѓу Две Парчиња на Дрво
  • Ново

Здрав Трајни Двојно Заврши Завртка, 10 Компјутери Дрво Завртка, со Високи Перформанси за Донесување на Зглобовите

DEN 2316.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Dowel завртки се користат за правење на зглобовите помеѓу две парчиња на дрво.Направени од премиум железо материјал, овие навртки се цврсти и издржливи.Постојат вкупно 10pcs на завртки во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.Површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси. 100% сосема нов и висок квалитет. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од премиум железо материјал, овие навртки се цврсти и издржливи.Површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси.Dowel завртки се користат за правење на зглобовите помеѓу две парчиња на дрво.Постојат вкупно 10pcs на завртки во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.

Material:
Iron
Surface finishing:
Zinc plating
Size(thread diameter*overall length):
6*40mm
Quantity:
10pcs
Weight:
49g / 1.7oz (approx.)
Package list:
1 set * Dowel Screws :