Електрична Четка за заби Главата Лесно да се Чисти Заби Замена Четка Главата Водоотпорен Оценка Четка за заби Главата Чистење на Забите Алатки(Жолта четка главата)
  • Ново

Електрична Четка за заби Главата Лесно да се Чисти Заби Замена Четка Главата Водоотпорен Оценка Четка за заби

DEN 763.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

IPX7 водоотпорен оценка, по миење на забите, можете да ја исплакнете директно под вода допрете.Тоа е супер меки тркалезна четка косата, грижа за чувствителни заби, погоден за деца дете употреба.Направени од високо квалитетен материјал, кој е безбеден за употреба, траен и еколошки.Иновативни целосна заврши тип четка главата, лесен за чистење на слепи област, повеќе лесен за употреба.На уникатен дизајн на четка косата може да се јасно и длабоко чистење на место помеѓу забите и под непцето.Функција : 1. Иновативни целосна заврши тип четка главата, лесен за чистење на слепи област, повеќе лесен за употреба.2. На уникатен дизајн на четка косата може да се јасно и длабоко чистење на место помеѓу забите и под непцето.3. Тоа е супер меки тркалезна четка косата, грижа за чувствителни заби, погоден за деца дете употреба.4. Направени од високо квалитетен материјал, кој е безбеден за употреба, траен и еколошки.5. IPX7 водоотпорен оценка, по миење на забите, можете да ја исплакнете директно под вода допрете.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Четка за заби Head Material : ABS+PPColor : Како што е прикажано во picture Weight : Прибл.25g/0.9 oz Age Група : Children Type : Звук Waves Waterproof : IPX7 Dental Совет : Промена на четка за заби главата на секои три месеци.Пакет Листата : 4 x Четка за заби Head Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Toothbrush Head
Material:
ABS+PP
Color:
As shown in the picture
Weight:
Approx.25g/0.9oz
Age Group:
Children
Type:
Sound Waves
Waterproof:
IPX7
Dental Advice:
Change the toothbrush head every three months.
Package List:
4 x Toothbrush Head :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :