YOUNO D18 Мажите Smart Watch, 1.44 инчен LCD екран, Допрете Екран ,IP67 Водоотпорен,Фитнес Види со отчукувањата на Срцето на Спиењето се Следат за Мажи Жени за iOS Android(Зелена)
  • Ново

YOUNO D18 Мажите Smart Watch, 1.44 инчен LCD екран, Допрете Екран ,IP67 Водоотпорен,Фитнес Види со отчукувањата

DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Целосен екран на допир : Smart watch со 1.3-инчен TFT-LCD исчистите екранот, полн екран на допир за непречено искуство, 2.5 D LCD екран е издржлив. Се задржи во допир : Водоотпорен види ги поврзува фитнес тракер со вашиот мобилен телефон, ти никогаш нема да пропуштите повик и некоја порака. Порака вибрации потсетување : Кога телефонот прима текстуална порака.Кога известувања од апликации како што се We Chat,tracker smart watch ви овозможува да знаете важни известувања во време, не пропуштајте нив. Сите-ден активност здравствени податоци : Smart бенд со рекордни секојдневно чекори, растојание, калории и други податоци за потрошувачка.Заштитете го вашиот спиење квалитет, снимање на длабок сон, лесно спиење, спиење и да се разбуди на време. 9 спортски сцени. Водоотпорен : Мажите fitness watch е водоотпорен smart watch, силна IP67 водоотпорен.Опис на ПРОЦЕСОРОТ:TLSR8232 BT Визија : V 4.0 LCD : 1.44 inch Touch : Точка на допир Батерија : 50mah Standby време : 75 HCharge : USB Charging Material : Plastic Color : Црна, црвена, сина, зелена, purple Language : English Size : 44.0*12.1 mm(телото)Пакет големина : 73*73*44mm Specifications Функција Steps Distance Calorie Sleep Monitoring Sedentary Reminder Heart Rate Blood Pressure Blood Oxygen Multi-спортски режим(Работи, скокнеш, седат прозорци)Порака Потсетник(QQ,Wechat,Facebook,Whats APP,Line,Twitter,Instagram)Повик Reminder SMS notification Alarm clock Remote Photography Looking за Bracelet Looking за Phone Turn зглоб и сјај screen Package Вклучени 1 * Smart watch( Не конектор во кутија)1 * прирачник за Корисникот.