AOYEZIUS Облека Кука Rotatable Силна Имајќи Леплива Кука Две Начин Ред Кука Облека Закачалка Пластичен Багажник,Сина
  • Ново

AOYEZIUS Облека Кука Rotatable Силна Имајќи Леплива Кука Две Начин Ред Кука Облека Закачалка Пластичен Багажник,Сина

DEN 1159.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет : 1 компјутер.Материјал : ПП.Производ Големина : должината и ширината на фиксна страна е за 2.56*1.38 инчен должината и ширината на кука е за 6.50*2.17 инчен вкупната должина и ширина на проширување е за 11.02*2.17 инчен грешка е за 0.39 инч.Силна лепат на ѕидот кука, може да се заглавени на мазната површина за бесење работи.Тоа е работа за спални соби, бањи, плакари, кабинет, кујна, канцеларија, armoire и висат мантил, наметка, крпи, шапка, прибор и така натаму за организирање на вашиот простор во уредни.Производ description Package Вклучуваат : 1 pc Color : Blue/Beige Product Големина : Единица Мерка(Инчи) : должината и ширината на фиксна страна е за 2.56*1.38 инчен должината и ширината на кука е за 6.50*2.17 инчен вкупната должина и ширина на проширување е за 11.02*2.17 инчен грешка е за 0.39 inch Product Материјал : ПП.