Обликувањето Crème од BeautiMark
  • Ново

Обликувањето Crème од BeautiMark

DEN 425.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обликувањето Crème од Beauti Mark.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа формула е СЛОБОДЕН на токсични glycols, сулфати, phthalates, parabens, DEAs, вештачки бои и мириси.Миризливи со сите природни етерични масла.КАТЕГОРИЈА : Care & Додатоци КОЛЕКЦИЈА : Синтетички ПРОИЗВОД за Нега на Коса ТЕЖИНА : 2 мл.Обликувањето Crème од Beauti Mark.ОПИС : Обликувањето Crème од Beauti Mark е медиум-држете sculpting крем кој ќе ви помогне лесно стил на вашата коса додека оставајќи вашиот изглед мека на допир.Се создаде совршена текстура и облик, со овој мултитаскинг крем НАСОКИ : Важат за сува или влажна коса за форма и стил.Заврши на вашиот стил со мала количина на сува коса за да го скроти flyaways.