VGA Спојка Женски Конектор 2-Pack, HD15 VGA/SVGA KVM Женски Женски Пол со позлатени (2, 0.2)
  • Ново

VGA Спојка Женски Конектор 2-Pack, HD15 VGA/SVGA KVM Женски Женски Пол со позлатени (2, 0.2)

DEN 861.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Full HD 1080 P】Поддржува резолуции на 800x600 (SVGA), 1024x768 (XGA), 1600x1200 (UXGA), 1920x1080 P и за висока резолуција на LCD и LED монитори. 【Стабилен пренос】Скрши рутински заварување адаптер, нема сигнал слабеењето, за да се обезбеди висок дефиниција екран сигнал на пренос. 【Широк Спектар на употреба】 VGA Женски Адаптер се користи со Компјутер, Лаптоп, Монитори, Проектори, VGA Трупци, KVM и повеќе.Answer : ___________________________ Note : Картичка точка дизајн, ве молиме да користите малку сила кога вметнување на Женски VGA портот. 【15 pin VGA Спојка】Линкови VGA-опремена компјутерска да било дисплеј со 15-пински VGA порт (исто така познат како RGB, ДБ-15, ДЕ-15, HD-15, HDB-15 или D-sub 15). 【Доживотна Гаранција】Ние секогаш треба да им обезбеди на клиентите со добра услуга по гаранцијата.