UpBright Micro HDMI да HDMI Кабел Кабелот Компатибилен со Lenovo Ideapad Miix 300 300-10IBY 80NR 80NR0041CF 80NR003KGE 80NR000A 80NR0024MX 80NR0022UK 80NR003QGE 80NR001WUS Црна A2109 22901DU Таблет КОМПЈУТЕР
  • Ново

UpBright Micro HDMI да HDMI Кабел Кабелот Компатибилен со Lenovo Ideapad Miix 300 300-10IBY 80NR 80NR0041CF

DEN 403.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови HDMI Кабел за да HDTV HD ТВ Аудио Видео AV Кабелот Доведе Замена за Lenovo Ideapad Miix 300 300-10 IBY 80 NR 80 NR0041 CF 80 NR003 KGE 80 NR000 A 80 NR0024 MX 80 NR0022 UK 80 NR003 QGE 80 NR001 WUS Z3735 F 10.1" HD Нето-таблет КОМПЈУТЕР.Компатибилен со Lenovo Idea Pad Црна A2109 22901 DU 9" Андроид Таблет; Lenovo Idea Tab Идеја Табот 2291 S2109 S2109 A S2109 A-F Таблет КОМПЈУТЕР.Up Bright Нови HDMI Кабел за да HDTV HD ТВ Аудио Видео AV Кабелот Доведе Замена за Lenovo Ideapad Miix 300 300-10 IBY 80 NR 80 NR0041 CF 80 NR003 KGE 80 NR000 A 80 NR0024 MX 80 NR0022 UK 80 NR003 QGE 80 NR001 WUS Z3735 F 10.1" HD Нето-таблет КОМПЈУТЕР CECCCROHS.