Преносни 7 во 1 Акција Камера Алатка во Собата,Универзална Акција Камера Додаток,Лесен и Пренослив Градите Појас Заградата Selfie Стап,Фотографија во секое време и Сек
  • Ново

Преносни 7 во 1 Акција Камера Алатка во Собата,Универзална Акција Камера Додаток,Лесен и Пренослив Градите Појас

DEN 933.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен и пренослив, може да се земе слики удобно во секое време и насекаде.Selfie стап, може да се земе selfies со акција камери, прилагодлив кога правите фотографии ви овозможува лесно да се прилагоди на агол проширување, добро за скијање, велосипедизам и повеќе други спортски активности.Со велосипед се справи со заградата, да го поправи на велосипед.Дури и на нерамни патишта, тоа нема да влијае на стабилноста на фиксни апарати.Градите на рака, стабилна по градите и да им помогне на вашиот спортски камера фотографирајте и снимајте, што се користи за велосипед возење велосипед, скијање, пловењето, риболов, пешачењето, итн.Универзална акција камера додаток за повеќето од акција камери.Функција : 1. Лесен и пренослив, може да се земе слики удобно во секое време и насекаде. 2. Selfie стап, може да се земе selfies со акција камери, прилагодлив кога правите фотографии ви овозможува лесно да се прилагоди на агол проширување, добро за скијање, велосипедизам и повеќе други спортски активности. 3. Со велосипед се справи со заградата, да го поправи на велосипед.Дури и на нерамни патишта, тоа нема да влијае на стабилноста на фиксни апарати. 4. Градите на рака, стабилна по градите и да им помогне на вашиот спортски камера фотографирајте и снимајте, што се користи за велосипед возење велосипед, скијање, пловењето, риболов, пешачењето, итн. 5. Универзална акција камера додаток за повеќето од акција камери.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Вид : Акција Камера Алатка Set Material : plastic Color : Како picure shown Weight : Прибл. 850g Пакет Листа : 1 x Градите појас bracket1 x Глави рака bracket1 x Велосипед bracket2 x Справи со одредување bracket1 x Складирање box1 x Адаптер heads1 x Selfie stick1 x Lanyard2 x Screw1 x врвката за одредување strap1 x Табела tripod.

Condition:
100% Brand NewItem Type
Package List:
1 x Chest belt bracket1 x Heads strap bracket1 x Bike bracket2 x Handle fixing bracket1 x Storage box1 x Adapter heads1 x Selfie stick1 x Lanyard2 x Screw1 x Wrist fixing strap1 x Table tripod :