DATARAM 240GB 2.5 Диск SSD Цврста Состојба Диск, Компатибилни со GIGABYTE GA-Z170N-WIFI
  • Ново

DATARAM 240GB 2.5 Диск SSD Цврста Состојба Диск, Компатибилни со GIGABYTE GA-Z170N-WIFI

DEN 1008.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Dataram 240 GB SATA III 6.0 Gb/s 2.5" Цврста Состојба Диск.Dataram, доверлив бренд име од 1967 година. 3 година замена гаранција.Бродови од САД.До 550 MBs пишување брзина.Dataram, долго време производителот на high-end сервер и работна станица меморија сега се воведува новата линија на Потрошувач SSD е.Dataram SSD е се изградени и тестирани под исти стандарди и цврсти ISO постапки за тестирање, како на high-end серверот меморија ние сме биле производство од 1967 година. Овој објект е произведен во нашата Пенсилванија објект.Ние сме Американската во сопственост и управувани.Оваа SSD е произведен да ги исполнуваат или надминуваат спецификациите потребни за да се кандидира на вашиот КОМПЈУТЕР или на Apple систем во своите оптимални перформанси.Спецификациите се како што следува : 240 GB SATA III 6.0 Gb/s 2.5" Цврста Состојба Диск.Доаѓа со инсталацијата за полнење.