Се врати на вистинскиот пат Вежба Чизми - Пред
  • Ново

Се врати на вистинскиот пат Вежба Чизми - Пред

DEN 1654.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштита има многу добро се вклопуваат за кои лесно да се формира добар контакт со тетива и коските." Овој производ е исто така се бестселер во Германија, каде Олимписки Златен Medalist Isabell Werth смета дека ова е најдобар производ на пазарот денес!Вежба Чизми се изработени од високо трајни neoprene.Се врати на вистинскиот пат производи се направени со Welltex, state-of-the-art ткаенина која ги одразува на вашиот коњ е физичко тело топлина и создава смирувачки далеку инфрацрвен термичка топлина која може ефикасно да се стимулира циркулацијата на крвта во телото.НЕ пегла на температура повисока од 50 целзиусови степени/122 степени Целзиусови.Чувајте ги вашите коњ долниот дел на ногата мускулите лабава и еластична и кул и се тесни.Забелешка : НЕ користете ткаенина омекнувач.Линија Сува Само.Олимписки rider Мишел Gibson вели дека тие се "најдобра вежба чизми некогаш.Вежба Чизми се користи за превенција од намалување на ризикот од лигаменти штета и да го прикачите со Велкро ремени.Лесно форма близок контакт со тетивите и коските во долниот нога.